English

دنیای لحظه ها

صباایده پس از تجارب شبکه های اجتماعی موفق کلوب، میهن بلاگ و آپارات تصمیم به راه اندازی شبکه اشتراک گذاری عکس گرفته و سرویس لنزور را به دوستداران این حوزه معرفی کرد. لنزور در حال حاضر با بارگذاری روزانه هزاران عکس به مرجع کاملی از انواع تصاویر در زمینه های گوناگون تبدیل شده است. بدین ترتیب تمام کسانی که لحظه های خود را با عکاسی ثبت می کنند، می توانند تصاویر تلخ و شیرین زندگی شان را در آلبوم خود با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

لنزور همچنین با ارائه آلبوم های رسمی شخصیت های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین چهره های هنری و مشاهیر، اصالت مطالب به اشتراک گذاشته شده را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این بسیاری از برندهای مطرح کشور کمپین های جذابی با محوریت عکس بر بستر لنزور برگزار می کنند.

لنزور همگام با پیشرفت فناوری در حوزه وب و موبایل، چشم انداز خود را ارائه خدماتی نوین در زمینه اشتراک گذاری عکس قرار داده است.

فروردین ۱۳۹۲ شروع لنزور
۵,۰۰۰,۰۰۰ دانلود اپلیکیشن
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ عکس بارگزاری شده
۷,۶۰۰,۰۰۰ بازدید ماهانه
English

ویژگی های لنزور


برگزاری کمپین

سایت لنزور با همکاری برندهای مطرح کشور، به برگزاری کمپین ها و مسابقات با موضوعات گوناگون در زمینه عکس و تصویر می پردازد.

حساب کاربری رسمی

در لنزور امکان ایجاد کانال های رسمی مخصوص ارگان ها، سازمان ها، ادارات و شخصیت های سرشناس نظیر هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و... وجود دارد.

آلبوم شخصی و عمومی

امکان دسته بندی عکس های بارگذاری شده در آلبوم های عمومی و شخصی جهت دسترسی عموم و یا دسترسی کاربرانی مشخص در لنزور وجود دارد.

ساخت آلبوم

در لنزور شما می توانید برای عکس هایتان بدون محدودیت آلبوم درست کنید.

اپلیکیشن لنزور

جهت استفاده از سرویس لنزور بر روی ابزارهای هوشمند خود می توانید اپلیکیشن آن را از لینک های زیر دانلود کنید.

دیگر محصولات صبا ایده